Zwroty

Sklep Lullilai zawsze ustosunkuje się do Państwa zwrotu i reklamacji towaru. Szanujemy Państwa i przepisy prawa.

Jeśli zechcą Państwo dokonać zwrotu zakupionego u nas towaru, macie na to Państwo 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od momentu, kiedy weszli Państwo lub wskazana przez Państwa osoba w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musicie nas Państwo o tym poinformować wysyłając nam oświadczenie odstąpienia od umowy. Mogą Państwo również samodzielnie napisać takie oświadczenie. W takiej sytuacji prosimy tylko o podanie numeru konta, na które mamy dokonać zwrotu. Oświadczenie należy przesłać drogą elektroniczną (e-mail) bądź tradycyjnie- pocztą, pod podany poniżej adres.

Niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia, prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na wskazany adres email.

Lullilai zwraca Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności- również koszty dostarczenia towaru. Wyjątkiem jest tu sytuacja wybrania przez Państwa sposobu dostawy innego niż najtańszy oferowany przez nas. Zwrot dokonany będzie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie wybraliście Państwo kupując produkt. Chyba, że zdecydują Państwo inaczej. Zwrotu dokonamy niezwłocznie i nie później niż 14 dni od momentu poinformowania nas o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy.

Gotowy formularz odstąpienia od umowy mogą Państwo pobrać z www.lullilai.pl/pliki/formularz-zwrotu.docx

Towarami, które nie podlegają zwrotom są produkty Mimos. Powołując się na nasz regulamin: Wyjątek, kiedy nie przysługuje prawo do odstąpenia od umowy stanowi sytuacja, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwracany towar prosimy wysyłać na adres:
Lullilai Marta Modica
Ul. Korczak 30b/9
62-800 Kalisz
marta@lullilai.pl
tel. 724 124 550 

Z poważaniem
Zespół Lullilai


Przejdź do góry