Zwroty

Sklep Lullilai zawsze ustosunkuje się do Państwa zwrotu i reklamacji towaru. Szanujemy Państwa i przepisy prawa.

Jeśli zechcą Państwo dokonać zwrotu zakupionego u nas towaru, macie na to Państwo 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od momentu, kiedy weszli Państwo lub wskazana przez Państwa osoba w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musicie nas Państwo o tym poinformować wysyłając nam oświadczenie odstąpienia od umowy. Mogą Państwo również samodzielnie napisać takie oświadczenie. W takiej sytuacji prosimy tylko o podanie numeru konta, na które mamy dokonać zwrotu. Oświadczenie należy przesłać drogą elektroniczną (e-mail) bądź tradycyjnie- pocztą, pod podany poniżej adres.

Niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia, prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na wskazany adres email.

Lullilai zwraca Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności- również koszty dostarczenia towaru. Wyjątkiem jest tu sytuacja wybrania przez Państwa sposobu dostawy innego niż najtańszy oferowany przez nas. Zwrot dokonany będzie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie wybraliście Państwo kupując produkt. Chyba, że zdecydują Państwo inaczej. Zwrotu dokonamy niezwłocznie i nie później niż 14 dni od momentu poinformowania nas o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy.

Gotowy formularz odstąpienia od umowy mogą Państwo pobrać z www.lullilai.pl/pliki/formularz-zwrotu.docx

Towarami, które nie podlegają zwrotom są produkty Mimos. Powołując się na nasz regulamin: Wyjątek, kiedy nie przysługuje prawo do odstąpenia od umowy stanowi sytuacja, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwracany towar prosimy wysyłać na adres:
Lullilai Marta Modica
Ul. Korczak 30b/9
62-800 Kalisz
marta@lullilai.pl
tel. 724 124 550 

Z poważaniem
Zespół Lullilai


Przejdź do góry

 
GDPR

Szanowny użytkowniku

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityki prywatności. 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Administratorem danych osobowych jest Marta Modica prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Lullilai Marta Modica, ul. Zacisze 2/214, 62-800 Kalisz, NIP: 618-193-35-65, REGON: 300496598 (dalej jako Sklep). Został wyznaczony inspektor ochrony danych osobowych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu 724 124 550 lub pod adresem email: biuro@lullilai.pl

Przetwarzamy Twoje dane w celu:

  1. działań zmierzających do zawarcia umowy, wykonania umowy, realizacji zamówienia;
  2. prowadzenia i przechowywania dokumentacji księgowej;
  3. wypełniania obowiązków prawnych, w tym prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązków podatkowych;
  4. ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
  5. realizacji innych prawnie uzasadnionych interesów Sklepu, tj. marketingu usług oferowanych przez Sklep oraz na potrzeby wewnętrznych celów administracyjnych Sklepu;
  6. prowadzenia komunikacji w kanałach elektronicznych;
  7. marketingu usług oferowanych przez Sklep w kanałach elektronicznych.

Przekazujemy Twoje dane odbiorcom takim jak: podmiotom współpracującym ze Sklepem przy realizacji umowy, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi z zakresu w rozwiązań teleinformatycznych oraz z zakresu wsparcia technicznego oraz organizacyjnego, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi w obszarze marketingowym, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi prawne lub doradcze; innym podmiotom, którym Sklep powierzył przetwarzanie danych osobowych; innym podmiotom upoważnionym do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

Masz prawo do: dostępu do swoich danych, uzyskania potwierdzenia, czy są przetwarzane przez Sklep, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, żądania ograniczenia, przenoszenia. Możesz także wycofać zgodę, wnieść sprzeciw w dowolnym momencie przetwarzania.

Proszę zaznacz przycisk "zgadzam się", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych przez Administratora danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego.

Zgadzam się Ustawienia zaawansowane