Dostawa

Podane ceny dotyczą wysyłek na terenie Polski. Jeśli chcecie Państwo, abyśmy wysłali wybrany produkt/y poza Polskę, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia. Mogą Państwo wysłać meila- marta@lullilai.pl lub skontaktować się z nami  telefonicznie pod nr 724 124 550.

Darmowa dostawa

Zamówienie o wartości od 300zł zawsze wysyłane jest kurierem DPD na nasz koszt.

Płatności mogą Państwo dokonać:

 • przelewem
 • przelewem wykorzystując serwis przelewy24
 • kartą płatniczą wykorzystując serwis przelewy24
 • 'za pobraniem'

Kurier DPD

Zamówienie musi być złożone i opłacone do godziny 15, aby mogło zostać wysłane tego samego dnia.

Przedpłata 16 PLN

Przesyłka dotrze do Państwa następnego dnia po złożeniu zamówienia. Prześlemy Państwu wszystkie niezbędne informacje do śledzenia przesyłki online.

Pobranie 21 PLN

Zobowiązują się Państwo do zapłacenia równowartości zamówienia kurierowi DPD.

Poczta Polska

Przedpłata 12 PLN

Państwa przesyłka zostanie doręczona w ciągu czterech dni od nadania.

Pobranie 17 PLN

Odbiór Osobisty  0 PLN

Zamówione produkty mogą Państwo odebrać w Kaliszu

pod adresem

ul. Korczak 30b/9

 


Przejdź do góry

 
GDPR

Szanowny użytkowniku

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityki prywatności. 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Administratorem danych osobowych jest Marta Modica prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Lullilai Marta Modica, ul. Zacisze 2/214, 62-800 Kalisz, NIP: 618-193-35-65, REGON: 300496598 (dalej jako Sklep). Został wyznaczony inspektor ochrony danych osobowych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu 724 124 550 lub pod adresem email: biuro@lullilai.pl

Przetwarzamy Twoje dane w celu:

 1. działań zmierzających do zawarcia umowy, wykonania umowy, realizacji zamówienia;
 2. prowadzenia i przechowywania dokumentacji księgowej;
 3. wypełniania obowiązków prawnych, w tym prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązków podatkowych;
 4. ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
 5. realizacji innych prawnie uzasadnionych interesów Sklepu, tj. marketingu usług oferowanych przez Sklep oraz na potrzeby wewnętrznych celów administracyjnych Sklepu;
 6. prowadzenia komunikacji w kanałach elektronicznych;
 7. marketingu usług oferowanych przez Sklep w kanałach elektronicznych.

Przekazujemy Twoje dane odbiorcom takim jak: podmiotom współpracującym ze Sklepem przy realizacji umowy, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi z zakresu w rozwiązań teleinformatycznych oraz z zakresu wsparcia technicznego oraz organizacyjnego, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi w obszarze marketingowym, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi prawne lub doradcze; innym podmiotom, którym Sklep powierzył przetwarzanie danych osobowych; innym podmiotom upoważnionym do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

Masz prawo do: dostępu do swoich danych, uzyskania potwierdzenia, czy są przetwarzane przez Sklep, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, żądania ograniczenia, przenoszenia. Możesz także wycofać zgodę, wnieść sprzeciw w dowolnym momencie przetwarzania.

Proszę zaznacz przycisk "zgadzam się", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych przez Administratora danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego.

Zgadzam się Ustawienia zaawansowane