Termos na butelki i żywność (fioletowo-rózowy)

uniw-QS0130007

Czas realizacji do 2 dni

149,00 zł

Termos na butelki i na żywność z pojemniczkami to praktyczny produkt, który posiada specjalny koszyczek na butelki oraz dwa pojemniczki na posiłki. Produkt idealnie nadaje się w podróż, na spacer czy wizytę u znajomych. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada próżniową komorę izolacyjną, która pozwala na utrzymywanie odpowiedniej temperatury przechowywanych w nim napojów i żywności.

Cechy:

 • posiada praktyczne hermetyczne wieczko z uchwytem pozwalającym przenosić termos w bezpieczny i wygodny sposób
 • ma wewnętrzny wkład, koszyczek ułatwiający wyjmowanie butelek/pojemników i zapewnia większą ich stabilność
 • wewnątrz znajdują się dwa zamykane pojemniczki na żywność o pojemności 250 ml każdy
 • posiada powłokę soft touch, która jest bardzo miękka i miła w dotyku oraz chroni termos przed zarysowaniami
 • posiada antypoślizgową podstawę
 • posiada dwa lata gwarancji na izolację termiczną
 • dostępny jest w trzech kolorach: fioletowo-różowym, niebiesko-pomarańczowym i zielono-czerwonym

Nikt jeszcze nie wystawił komentarza do tego produktu.

Napisz recenzję

Termos na butelki i żywność (fioletowo-rózowy)

Termos na butelki i żywność (fioletowo-rózowy)

Napisz recenzję

Podobne produkty

Przejdź do góry

 
GDPR

Szanowny użytkowniku

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityki prywatności. 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Administratorem danych osobowych jest Marta Modica prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Lullilai Marta Modica, ul. Zacisze 2/214, 62-800 Kalisz, NIP: 618-193-35-65, REGON: 300496598 (dalej jako Sklep). Został wyznaczony inspektor ochrony danych osobowych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu 724 124 550 lub pod adresem email: biuro@lullilai.pl

Przetwarzamy Twoje dane w celu:

 1. działań zmierzających do zawarcia umowy, wykonania umowy, realizacji zamówienia;
 2. prowadzenia i przechowywania dokumentacji księgowej;
 3. wypełniania obowiązków prawnych, w tym prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązków podatkowych;
 4. ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
 5. realizacji innych prawnie uzasadnionych interesów Sklepu, tj. marketingu usług oferowanych przez Sklep oraz na potrzeby wewnętrznych celów administracyjnych Sklepu;
 6. prowadzenia komunikacji w kanałach elektronicznych;
 7. marketingu usług oferowanych przez Sklep w kanałach elektronicznych.

Przekazujemy Twoje dane odbiorcom takim jak: podmiotom współpracującym ze Sklepem przy realizacji umowy, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi z zakresu w rozwiązań teleinformatycznych oraz z zakresu wsparcia technicznego oraz organizacyjnego, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi w obszarze marketingowym, podmiotom świadczącym na rzecz Sklepu usługi prawne lub doradcze; innym podmiotom, którym Sklep powierzył przetwarzanie danych osobowych; innym podmiotom upoważnionym do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

Masz prawo do: dostępu do swoich danych, uzyskania potwierdzenia, czy są przetwarzane przez Sklep, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, żądania ograniczenia, przenoszenia. Możesz także wycofać zgodę, wnieść sprzeciw w dowolnym momencie przetwarzania.

Proszę zaznacz przycisk "zgadzam się", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w celach marketingowych przez Administratora danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego.

Zgadzam się Ustawienia zaawansowane