Melissa&Doug Domek z zamkami i kluczami

119,00 zł

Zabawki Melissa Doug należą do najbardziej lubianych przez dzieci, ale również przez ich rodziców. Są bowiem bardzo bezpieczne, pozytywnie wpływają na rozwój malucha, a ich cena również nie odstrasza. Nie tylko rozwijają umiejętności, ale zabawki z tej serii ćwiczą również zdolności manualne. Firma ta produkuje najwyższej jakości, bezpieczne dla dzieci, edukacyjne zabawki wykonane z drewna.

Domek z kluczykami dla dzieci - edukacyjna zabawa

 

Ten wspaniały domek to świetna zabawka, ale też pomoc dydaktyczna. W zestawie znajduje się kolorowy drewniany domek z kluczami. Drewniany Domek z Dźwiękami, Zamkami i Kluczami to świetna zabawa!  Każda z 4 stron domku posiada drzwi z zamkiem, wystarczy dopasować odpowiedni klucz. Klucze przymocowane do rączki domku za pomocą grubej taśmy nigdy się nie zgubią! Taki zestaw wyposaży dziecko w praktyczną wiedzę na temat relacji sąsiedzkich. 

Dziecko nauczy się otwierania drzwi na zamek oraz dzwonienia do drzwi podczas wizyty u sąsiadów. Zestaw posiada również 4 drewniane ludziki. Zestaw wykonano z wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu zabawka domek z kluczykami odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można cieszyć się zabawą przez długie lata.

Nikt jeszcze nie wystawił komentarza do tego produktu.

Napisz recenzję

Melissa&Doug Domek z zamkami i kluczami

Melissa&Doug Domek z zamkami i kluczami

Napisz recenzję

Podobne produkty

Przejdź do góry